Китайська компанія Skywell  була заснована лише у листопаді 2019 року, однак вже встигла підготувати свою першу модель. Нею став електричний кросовер, що дістав назву BE11.

Новинка від самого початку розроблена як електрокар, це означає, що вона ефективно скомпонована – зокрема, агрегати начинки не крадуть корисний простір салону. Довжина позашляховика – 4,7 метра, а колісна база – 2,8 метра. Зовнішній вигляд автомобіля сучасний, він навіть схожий на преміальних «німців». Наприклад, характерною лінією поясу та дверними ручками, що розташовуються на ньому, Skywell BE11 нагадує кросовери BMW. Спереду автомобіль – доволі агресивний.

У салоні машині встановили великий сенсорний дисплей на центральній панелі, за допомогою якого відбувається управління медіасистемою. Нижче від неї розташовані кнопки для включення деяких функцій автомобіля. Передня панель виглядає переконливо.

В основі кросовера знаходиться модульна платформа під назвою BE, на її базі з часом незабаром з’явитися іще один, поки невідомий електрокар. Також  Skywell планує розробити ще більшу платформу – CE, на ній базуватимутьс повнорозмірні моделі.  Загалом до 2025 року модельний ряд Skywell повинен нараховувати чотири моделі різних класів.

На одному заряді кросове долає 500 км за циклом NEDC. На конвеєр та у продаж Skywell BE11 повинен відправитися у другій половині цього року.