У січні цього року компанія Sony представила на виставці споживчої електроніки CES в США свій електрокар Vision S. У понеділок цю машину вперше представили в Японії місцевим журналістам, а також розкрили деякі подробиці щодо проекту.

Як виявилося, електромобіль створювали не сама Sony, а компанія Magna Steyr, яка відома як найбільший в світі виробник автомобілів без власного бренду. На своїх заводах Magna на замовлення випускає автомобілі для BMW, Mercedes та інших всесвітніх марок.

Повідомляється, що Vision S побудований на універсальному шасі Magna для електромобілів, яке можна використовувати в легкових машинах та кросоверах.  Зокрема, це шасі використовує електричний кросовер I-Pace, який для марки Jaguar в Австрії випускає якраз Magna.

Власне, від Sony в електрокарі оптичні сенсори. Японський концерн займає домінуюче положення в світі з випуску таких пристроїв для смартфонів і іншої портативної електроніки, однак на ринку автомобільних комплектуючих його частка тільки 8,6%.

В Vision S встановлено 33 датчики Sony. Компанія має намір найближчим часом почати випробування електрокара на дорогах Японії, а пізніше США та Західній Європі. Крім того, Sony готує зараз ще один електромобіль для випробувань, у якого буде ще більше оптичних сенсорів.

Водночас ставати автовиробником компанія Sony не має наміру, її мета саме в створенні найкращих сенсорів для автопілотів, які роблять автоконцерни. Однак Magna цілком може використовувати напрацювання Vision S для серійного виробництва електрокара на замовлення будь-якої іншої компанії.