У Лас-Вегасі (США) відкрилася виставка споживчої електроніки CES 2020 (Consumer Electronics Show). Несподівано для публіки тут прдеставили електромобіль Vision-S від японської компанії Sony.

Концепт-кар Sony Vision-S має кузов типу «чотиридверне купе». За розмірами його можна порівняти з компактним седаном Tesla Model 3, а рішенням передньої частини він нагадує німецький Porsche Taycan.

Окрім Sony, у новому проекті брали участь компанії Magna Steyr, яка розробила платформу електромобіля, а також Nvidia, Continental, Bosch, ZF і Qualcomm, що створили частину компонентів для машини. Сама Sony відповідала в основному за електроніку та програмне забезпечення.

Заявлено, що Vision-S оснащений відразу 33 різними датчиками зовні та всередині машини, які відповідають за автопілот. Машина отримала два електромотори сумарною потужністю 544 к.с. Максимальна швидкість становить 240 км/год, а розгін 0-100 км/год – 4,8 секунди. Це вся розкрита технічна інформація щодо новинки.

Електромобіль Соні отримав 5 екранів на передній панелі – ті, що розташовані по боках, виводять зображення з камер заднього виду, інші виконують роль приладової панелі та екранів мультимедійної системи. По одному дисплею вбудовано в спинки передніх крісел, в центральній консолі та  замість салонного дзеркала заднього виду.

Мультимедійна система підтримує роботу з інтернет-сервісами, підключення мобільних пристроїв і відтворення потокового відео. Особливістю аудіосистеми стало рішення 360 Reality Audio з вбудованими прямо в пасажирські крісла динаміками.

Чи з`яаиться серійний варіант Vision-S, в Sony не повідомляють.