Через рік після презентації концептуального електромобіля Vision S, японська компанія Sony представила відео з випробувань повноцінного прототипу. І схоже, що серед творців машини все більше людей, які вірять в її перспективи. Більша частина відео японською мовою, але ви можете включити англійські субтитри.

Sony почала випробування електромобіля ще кілька місяців тому. Але продавати його не буде, до того ж, прототип машинм був складений не самою Sony, а компанією Magna, яка також робить кросовер I-Pace на замовлення Jaguar і має намір випускати електромобілі для стартапу Fisker. Тепер стало відомо про те, що в проєкті беруть участь і інші відомі в автоіндустрії корпорації, зокрема, Bosch і Continental.Остання відома як виробник шин, але після придбання автомобільного напрямку концерну Siemens, Continental також стала великим виробником автокомпонентів.

Спочатку Sony планувала використовувати прототип для випробувань своїх оптичних датчиків, які потім планувалося поставляти іншим автокомпаніям. Зокрема, на новому прототипі кількість таких датчиків була збільшена з 33 до 40. Однак тепер представники компанії заявили, що здивовані позитивною реакцією автомобілістів і мають намір продовжити роботу над електрокаром в цілому.

Ніяких обіцянок випустити Vision S в продаж японці не роблять. Однак представник Continental висловився оптимістично: «У мене є відчуття, що всі учасники проєкту хочуть якомога швидше зробити електрокар серійним».