Компанія Sony опублікувала відео заїзду електромобіля Vision-S по дорогах австрійського міста Грац. Цікаво, що модель досі перебуває в статусі концепту. При цьому, швидше за все, в ньому і залишиться.

Офіційна прем’єра Vision-S відбулася у січні 2020 року на виставці електроніки CES-2020 на Лас-Вегасі. Тоді японська компанія відразу ж заявила, що не планує робити серійний електромобіль., а шоукар лише демонструє «перспективні технології».

У проекті зі створення електромобіля брали участь австрійська компанія Magna Steyr, яка розробила платформу електромобіля, а також Nvidia, Continental, Bosch, ZF і Qualcomm, які створили частина компонентів для машини. Сама Sony в основному відповідала за електроніку і програмне забезпечення.

В Австрії з США (відразу після виставки) електрокар доставили з тієї причини, що основним підрядником Sony виступила австрійська інжинірингова компанія Magna Steyr. Саме зараз її фахівці приступили до доведення прототипу на дорогах загального користування.

Що стосується характеристик, машини, електромобіль базується на платформі австрійської фірми Magna Steyr і комплектується парою електромоторів сумарною віддачею 544 к.с. Від 0 до 100 км/год Vision-S розганяється за 4,8 сек. Максимальна швидкість становить 240 км/год.