Компанія Maserati підтвердила намір випустити повністю електричну модель. Чутки про подібні плани з’явилися ще влітку, а тепер автовиробник повідомив, що в 2020 році випустить електричну версію двомісного спорткару Alfieri.

Наразі Maserati Alfieri являє собою концепт, що дебютував навесні 2014 року. Спочатку, у 2019 році, буде представлена його модифікація з ДВЗ, а згодом – електричний варіант. Судячи з усього, Alfieri стане першою моделлю бренду, яку побудують на новій архітектурі, що дозволяє використовувати як ДВЗ, так і електромотори.

Варто відзначити, що минулого місяця директор по інжинірингу Maserati Роберто Феделі повідомив журналістів, що голова Fiat Chrysler Automobiles Серджіо Маркіонне хоче отримати електрокар якнайскоріше, проте перед розробниками стоїть дуже складне завдання: треба створити унікальний продукт, в якому збережеться дух італійської марки, і це проблематично, оскільки автомобілі на електричній тязі не можуть похвалитися фірмовим звуком моторів V6 і V8. Проте, очевидно, що тепер ця проблема була подолана або знаходиться на стадії вирішення.

Via: Autocar