Японський автовиробник Subaru сприймається сьогодні досить консервативним. Компанія не виводить на ринок сміливі проекти, не роздуває модельний ряд і не збирається ставати черговим «вбивцею Tesla». Але до середини четвертого десятиліття поточного століття увесь модельний ряд Subaru обіцяє стати електрифікованим.

В інтерв’ю Reuters глава Subaru Томімі Накамура заявив, що, згідно зі стратегією розвитку бренду, до початку 2030 х приблизно 40% усіх випущених Subaru будуть електричними. А до середини 2030-х весь модельний ряд компанії перейде на електропривід. При цьому топ-менеджер не уточнив, мова йде про plug-in-гібриди або повноцінні EV. Однак як мінімм один електрокар у бренда точно буде: його Subaru готує спільно із Toyota. Відомо, що новинка являє собою електричний кросовер.

Subaru бере активну участь в конференціях з приводу зміни клімату. Згідно із довгостроковими планами, у 2050-му році Subaru скоротить викиди шкідливих речовин в атмосферу на 90% у порівнянні з 2010 роком. Мова йде не тільки про безпосереднє виробництво машин, але й про менш помітні для споживача процеси: видобуток сировини, доставку компонентів на заводи та ін.

Поки шо у Subaru э лише одна “зелена” модель – плагін-гібридний кросовер Subaru XV (на фото зверху). Він дебютував ще у 2018 році.