Subaru збирається представити свій перший електромобіль у жовтні 2021 року. Уже відоме ім’я дебютної «електрички» – Evoltis (цікаво, що ця назва була запатентована ще пару років назад). Така інформація опинилася в розпорядженні японських ЗМІ.

Майбутній кросовер буде побудований на абсолютно новому модульному шасі під назвою e-TNGA. Оскільки розробка електричної платформи – недешеве заняття, то Subaru буде займатися цим не поодинці, а в співпраці з Toyota. При цьому сам по собі Subaru Evoltis не буде скромною пробою пера: електромобіль отримає мотор потужністю до 290 к.с. і запас ходу до 500 км. Не обійдеться і без повного приводу вже у «базі».

Візуально новинка повинна бути оформлена в стилі безіменного концепту Subaru, представленого в січні 2020 року (на фото зверху). Однак серійна версія буде виглядати більш яскраво, ніж прототип: від «нудної» заглушки відмовляться на користь деталі, стилізованої під радіаторну решітку, на бамперах з’являться захисні срібні вставки, а родзинкою новинки стане діодна оптика складної форми.

Можливо, саме так виглядатиме перший електромобіль Subaru

Нарешті, повідомляється, що Subaru Evoltis отримає комплекс систем безпеки EyeSight. У стандартне устаткування такого набору увійдуть камери кругового огляду, системи контролю смуги, функція автоматичного гальмування, а також автоматичне паркування.

Нагадаємо, до 2035 року Субару збирається електрифікувати увесь модельний ряд.