Глава Tesla Ілон Маск офіційно анонсував нову версію електромобіля Tesla Model S – вона називається Plaid. Головною відмінною рисою новинки стануть неймовірні динамічні характеристики.

Машина отримає три електромотори (замість двох, як у стандартної «ески») загальною потужністю понад 1100 к.с. Зрозуміло, не обійдеться без повного приводу. Час розгону з 0 до 96 км/год (60 миль в годину) становитиме менше 2 секунд. Чверть милі (402 метри) автомобіль зможе долати менш ніж за 9 секунд. Максимальна швидкість – 320 км/год.

На каліфорнійській трасі Laguna Seca Model S Plaid показала час 1:30,3. Тобто вона істотна швидша за новий електромобіль Lucid Air, якому знадобилося на проходження треку 1: 35,79. Таким чином, Тесла встановила черговий рекорд проходження цієї траси для електромобілів.

Ємність АКБ не розкривається, але запас ходу відомий – 837 км. І це йдеться про реальний пробіг, визначений за методикою ЕРА.

Тесла вже почала приймати замовлення на Model S Plaid, однак постачання почнуться ще не скоро – ближче до кінця 2021 року. Ціна Tesla Model S Plaid у США – від $139 990.