Індійський філія Suzuki Motor – компанія Maruti Suzuki – представив на міжнародній виставці Auto Expo 2020 на Нью-Делі футуристичний позашляховик-купе Futuro-e. Звичайно, як і безліч інших сучасних концептів, він є електричним.

За задумом творців, Futuro-e призначений для сучасної молоді, а при його розробці враховувалися актуальні тренди дизайну в сегменті компактних кросоверів та позашляховиків. Цей прототип відрізняється незвичайним виглядом в спортивному стилі – у нього похила лінія даху, масивні боковини, маленькі вікна, високий капот та повністю світлодіодна оптика. Усередині салону панує атмосфера фантастики і неофутурізма – крісла, що обертаються, вбудований в передню панель екран, який згинається, а також безліч додаткових дисплеїв.

На жаль, Suzuki не повідомляє, яка технічна начинка буде використовуватися при можливій реалізації концепту у вигляді реального автомобіля. Заявлено лише, що він буде повністю електричним. Для японської компанії та її індійських партнерів Futuro-e є своєрідним тестовим майданчиком для відпрацювання майбутніх дизайнерських рішень.

Можливо, на основі цих напрацювань буде створений новий експериментальний автомобіль, або навіть серійна модель з електричною архітектурою e-TNGA. Її створенням займається консорціум відразу п’яти японських автовиробників – Toyota, Subary, Daihatsu, Mazda і Suzuki.