Стартап XING Mobility з Тайваню показав перший прототип свого електричного суперкара Miss R. Розробники запевняють, що серійна машина може розганятися до 100 км/год всього за 1,8 с.

Для порівняння, представлений тиждень тому Tesla Roadster розганяється за 1,9 секунди і не до 100, а до 96 км/год (60 миль на годину). Таким чином, тайський суперкар претендує на звання найшвидшого автомобіля у світі.

Виробник називає Miss R першим у світі суперкаром-позашляховиком. Електромобіль дійсно нагадує баггі або ралійних боліди. Кожне з чотирьох коліс приводиться до руху окремим електродвигуном, що забезпечує «абсолютне управління вектором тяги».

Суммарная потужність двигунів – 1 мегават, тобто 1000 кіловат або 1341 к.с. Розгін до 200 км/год за словами виробника займає 5,1 с. Максимальна швидкість перевищує 270 км/год – це єдиний показник, за яким Miss R програє Tesla Roadster – останній може розігнатися до 400 км/год.

Запас ходу не повідомляється – виробник лише вказує кількість «пальчикових» літій-іонних елементів живлення: 4116. Повідомляється також, що батареї витримують дуже швидку зарядку.

Вартість XING Mobility Miss-R становить 1 млн доларів, а в продаж машина надійде у 2019 році. Видатні динамічні дані, втім, ще треба буде підтвердити: особисто виникають великі сумніви, що розгін до 100 км/год можливо здійснити на гумі, в яку взутий прототип на відео: