Індійська компанія Tata Motors представила на мотор-шоу в Нью-Делі прототип майбутнього серійного кросовера. Новинку назвали Sierra – це ж ім’я використовувалося для позашляховика, що випускався з 1991 по 2000 рік.

Разом з назвою, яка дісталося концепту від оригінального позашляховика Sierra,, шоукар успадкував незвичайну конфігурацію сидінь: задній диван встановлений по лівому борту машини. При цьому у електромобіля четверо дверей (кришку багажника), одна з яких зсувається в бік.

Салон оформлений в мінімалістичному стилі і з упором на «близькість до природи», про що свідчить широке застосування натуральних матеріалів. Із сучасних систем Sierra EV дісталася тільки цифрова приладова панель – в Tata пояснили це тим, що автомобіль закликає до «цифровому детокс» або, іншими словами, відмову від гаджетів. Тому в ньому немає навіть мультимедійної системи.

За попередніми даними, «товарний» Tata Sierra з’явиться до 2023 року, причому модель отримає не тільки електричну модифікацію, а й версії з моторами внутрішнього згоряння.