Сукупний тираж електромобілів Tesla, випущених за весь час існування фірми, досяг 1 млн одиниць. Компанія Ілона Маска стала першим автовиробником, який досяг такого результату.

Мільйонним електромобілем, що зійшов з конвеєра, став кросовер Model Y у червоному кузові. Гендиректор опублікував в особистому Twitter його знімок разом з фотографією команди, яка відповідала за складання авто.

Tesla налагодила своє виробництво в 2008 році, проте дебютний родстер, побудований на шасі Lotus, був дрібносерійною моделлю – за чотири роки зібрали близько двох з половиною тисяч екземплярів. Повноцінним виробником компанія стала з появою ліфтбек Model S, до якого в подальшому приєдналися кросовер Model X, седан Model 3 і кросовер Model Y. Темпи випуску росли стрімко: 100-тисячний електрокар був готовий у 2015 році, а зараз Tesla робить вже понад 100 тисяч авто за один квартал.

Виробництво Tesla організовано на основному заводі у Фрімонті (США) і, віднедавна, у Шанхаї (Китай). Вже влітку наступного року до цих двох площадках повинна приєднатися нова фабрика в Берліні (очікується, що підприємство буде готове в наступному році і першою моделлю, яка буде на ньому випускатися, стане Model Y). Заплановано і подальше розширення модельного ряду: у перспективі повинні вийти пікап Cybertruck, тягач Semi та Roadster 2 покоління. Якщо Tesla вдасться зберегти темп, який вона взяла, двохмільйонний автомобіль може зійти з конвеєра вже через пару років.