Інженери Tesla придумали незвичайний спосіб застосування компонентів системи автопілотування. Як пише Electrek.co, компанія запатентувала систему автоматичного включення покажчиків повороту.

При використанні автопілота покажчики повороту самі по собі включаються автоматично. Тепер же мова йде про допомогу забудькуватому або ледачому водієві, який сам керує електрокаром. Камера та датчики повороту коліс визначають, що водій здійснює перестроювання або поворот на іншу дорогу, та включають сигнал повороту, якщо людина не зробила цього сама.

При цьому з опису системи випливає, що в разі наявності сумнівів автоматика не стане включати покажчик, щоб не дезінформувати оточуючих автомобілістів. Також система не спрацює, якщо поблизу немає більше ніяких автівок – ці дані вона отримує від радара автопілота.

З огляду на існуючу практику оновлення програмного забезпечення вже випущених та проданих електрокарів по Мережі, можна припустити, що нова функція стане доступна всім власникам електромобілів Tesla автоматично.