Щоб підвищити конкурентоспроможність на ринку Китаю, компанія Tesla має намір налагодити випуск електромобілів в цій країні. Робота в даному напрямку вже почата, про що повідомляє Bloomberg.

Так, каліфорнійський виробник веде переговори з владою міста Шанхай з метою побудувати новий виробничий об’єкт в зоні розвитку Лінганг. Очікується, що відповідна угода буде оголошена цього тижня.

Згідно з існуючими правилами Китаю, Тесла повинна буде створити спільне підприємство хоч би з одним місцевим виробником автомобілів, щоб отримати право на будівництво заводу на території країни. Що це буде за компанія, поки невідомо.

Виробництво електромобілів в Китаї є важливим моментом для Tesla. Минулого року виручка компанії тут потроїлася – до більш ніж 1 млрд доларів (у 2014-му – 477 млн доларів, у 2015-у – 318 млн доларів). Створення своїх моделей на місцевому рівні дозволить EV-розробнику уникнути 25-відсоткового податку на імпорт, який застосовується нині до його існуючих моделей – Model S і X. Особливо це важливо напередодні липневого дебюту Tesla Model 3, який повинна стати наймасовішим електромобілем марки.

Більше того, Китай вже є найбільшим у світі ринком для електромобілів з 2015 року, де уряд просуває доволі амбітний план – збільшення продажів плагін-гібридів і електромобілів в 10 разів протягом наступного десятиліття (до 7 млн автівок). Тут варто відмітити, що у 2016 році в Піднебесній було реалізовано 257 тис. електрокарів, що на 136% більше, ніж в 2015-му.

Via: Carscoops