Компанія Tesla подала до суду на колишнього керівника програми Autopilot Стерлінга Андерсона (Sterling Anderson), Виробник електрокарів стверджує, що він викрав секретну інформацію, що стосується технології автономного керування автомобілів, і знищив сліди свого злочину. Йдеться про «сотні гігабайт конфіденційної інформації», які Андерсон нібито скопіював на особистий зовнішній накопичувач.

Крім того, екс-робітникові приписують спробу переманити близько десяти співробітників Tesla в створювану їм компанію Aurora, яка займається створенням автономними автівками. У позові також фігурує діловий партнер Андерсона, Кріс Урмсон (Chris Urmson), який раніше керував розробкою безпілотних авто в Google. Всупереч зусиллям, всього два співробітники Tesla перейшли в компанію Андерсона.

Як затверджується в позові, Андерсон співробітничав з Урмсоном в робочий час, використовуючи приміщення і ноутбук, які належать Tesla. Андерсон був звільнений 2 січня, але продовжив свою діяльність, порушуючи умови контракту.

Tesla попросила розглянути цю справу в суді присяжних. Компанія погодиться з розміром компенсації, визначеним в ході судового процесу.

У заяві Aurora з приводу позову дії Tesla охарактеризовані як «нездорова боязнь конкуренції». В компанії упевнені, що зможуть спростувати аргументи позивача в суді.

Via: Engadget