Глава Tesla Ілон Маск через свій аккаунт в Твіттері розповсюдив відео, в якому демонструються порівняльні випробування Tesla Cybertruck і Ford F-150 (найпопулярніший пікап у США) – машини змагаються в перетягуванні троса. Тесла не залишає Форду жодного шансу, вона відразу бере верх та тягне його на буксирі.

Причина такої перемоги пояснюється просто: електродвигун, яким оснащена Тесла, зі старту видає максимальний крутний момент, на відміну від бензинового агрегату, яким оснащений Форд.

Tesla Cybertruck представили минулої п’ятниці, 22 листопада. Машина має незвичайний кузов, який зроблений зі сталі, яка не піддається іржі. Кабіна пікапа вміщує до шістьох осіб, вона здатна витримувати удари кувалдою та обстріли з легкої стрілецької зброї (калібру до 9 мм). Cybertruck буде випускатися в трьох моторних модифікаціях – з одним електродвигуном та заднім приводом, з двома електродвигунами і повним приводом або з трьома електродвигунами й повним приводом.

За три дні після презентації Cybertruck набрав понад 200 000 попередніх замовлень. Ціна Кібертрака починається від $ 39 900, оформлення замовлення вимагає внесення депозиту в розмірі $ 100. Відвантаження перших товарних пікапів запланована на кінець 2021 року.