Розробляючи пікап Cybertruck, Tesla не проводила досліджень на тему того, чи сприйме публіка цей автомобіль. Керівництво компанії мало сумнів, чи буде популярний цей автомобіль в цілому. Але у Tesla завжди був додатковий варіант, і його деталі стали відомі громадськості.

Як повідомляє портал Automotive News, глава Tesla Ілон Маск прокоментував ситуацію з Cybertruck наступним чином: «Дослідження клієнтських інтересів? Ні, не чув. Ми тільки що зробили машину, яка здалася нам приголомшливою і виглядає дуже дивно. Я просто хотів зробити футуристичний бойовий танк – щось таке, що виглядає так, як ніби воно може з`явитися у фільмі «Той, хто біжить по лезу» чи «Чужий» і водночас було б дуже функціональним. І у нас вийшла машина, яка швидше за Porsche 911, перевершує вантажны можливосты пікапа Ford F-150, а ще вона броньована і виглядає як боєць з майбутнього. Цього ми і хотіли».

Також Маск заявив, що Tesla впевнена в успіху Cybertruck, але у разі невдачі компанія готова згорнути цей проект і випускати більш традиційні електропікапи, які могли б скласти конкуренцію майбутнім електропікапам Ford і GM.

Tesla Cybertruck представили в листопаді 2019 року, на цей момент модель зібрала приблизно 700 000 попередніх замовлень. Пікап буде випускатися в трьох моторних модифікаціях – з одним електродвигуном і заднім приводом, з двома електродвигунами і повним приводом або з трьома електродвигунами і повним приводом. Кабіна може бути тільки дворядною, чотиридверною.

Салон вміщує шість осіб, формула розташування місць  – 3 + 3. Внутрішня довжина вантажної платформи становить стандартні для цього класу 6,5 фути (198 см). Вантажопідйомність електротрака – 1587  кг, причому це загальний показник для всіх трьох версій.

Максимальна маса причепа на буксирі у топ-версії Cybertruck досягає значних 6350 кг. Водночас пікап володіє приголомшливою динамікою: з місця до 60 миль/год (96 км/год) в топ-версії він розганяється лише за 2,9 секунди – на рівні найкращих суперкарів.

Підвіска у Cybertruck – пневматична, дорожній просвіт можна регулювати, у максимально піднятому стані він досягає 406 мм – це, наприклад, як у Hummer H1. Позашляхові можливості тут теж повинні бути непоганими – кут в’їзду вимірюється 35 градусами, з’їзду – 28.

Запас ходу пікапа варіюється від 400 до 800 км в залежності від модифікації.

Tesla Cybertruck надійде у продаж наприкінці 2021 року. Попередні ціни вже оголошені, і захмарними їх не назвеш. Базова задньопривідна машина в США коштуватиме $39 900, топова повнопривідна – $69 900.