Схоже, що поліція ОАЕ не переймається на рахунок перегріву батарей електрокарів та необхідності їх постійно заряджати. Минулого місяця Tesla представила свій перший електричний пікап Cybertruck, і ця машина явно сподобалася арабським копам.

Поліція Дубаю вже має в наявності такі швидкі машини як Lamborghini Aventador, Bugatti Veyron, Porsche 918 і Ferrari FF, проте незабаром до них приєднається Tesla Cybertruck. У Twitter місцевий департамент поліції опублікував фотографію нового американського EV в біло-зелених поліцейських наліпках, і треба відзначити, що з ними американський електрокар виглядає досить непогано.

Також повідомляється, що електричний пікап Tesla заступить на службу вже наступного – 2020 року, проте Тесла збирається почати його виробництво лише в 2021 році. Вочевидь, що департамент поліції Дубая був в серед перших, хто розмістив замовлення на Cybertruck. На цей час, до речі, Tesla прийняла більше 300 000 замовлень на свою новинку.

Минулого року поліція Дубаю придбала Mercedes-AMG GT 63 S, і, схоже, місцевим охоронцям дорожнього порядку нема на що скаржитися.