tesla surf

Tesla додала у свій магазин фірмових аксесуарів дошку для серфінгу. Борд з карбоновим покриттям був розроблений спільно з компанією Lost Surfboards – фахівцем у цій сфері.

Кожна дошка виготовлятиметься на замовлення, термін очікування складе від двох до десяти тижнів. Наклад обмежать всього 200 екземплярами і, незважаючи на значний цінник у 1,5 тис. доларів (удвічі дорожче за середню дошку від Lost Surfboards), усі вони були розпродані через лічений час після того, як товар з’явився в онлайн-магазині. У Tesla відмічають, що серфборд придатний для транспортування в усіх трьох електромобілях компанії – Model S, Model X та Model 3, причому як  всередині авто, так і на даху.

tesla surfboard

Дошка для серфінгу – далеко не єдиний “непрофільний” продукт Tesla. Під власною маркою компанія продає павербанки, пляшки для води та чашки, сумки, водійські рукавички, головні убори, чохли для iPhone, масштабні моделі своїх електрокарів, а також дитячі електромобілі. Крім того, інша компанія Ілона Маска – The Boring Company – непогано запрацювала на кепках і вогнеметах.