В найближчому майбутньому в електромобілях Tesla з’явиться “режим для вечірок і кемпінгу” – party & camper mode. При його активації батарея підтримуватиме роботу кліматичної установки, світлотехніки, аудіосистеми та інших пристроїв у той час, поки машина припаркована. Про це глава Tesla Ілон Маск розповів в Twitter.

Новий функціонал отримають усі три моделі бренду – Model S, Model X та Model 3. При цьому в автівках вже є кемпінговий режим, який постійно підтримує роботу систем вентиляції та опалювання, якщо в салоні знаходяться люди. Коли він не активований, клімат-контроль в припаркованому авто припиняє роботу через півгодини.

Незабаром старші Тесли чекає ще одне, куди значніше оновлення: виробник збирається змінити салони Model S і Model X, переосмисливши їх в мінімалістичному ключі, характерному для Model 3. Зокрема, це означає появу нового, горизонтально-орієнтованого центрального дисплея. При цьому мінімалізм в даному випадку – не синонім бідності: майбутнім покупцям обіцяють більш якісні обробні матеріали та вдосконалені крісла другого ряду – окрім іншого.