Каліфорнійська фірма Newport Convertible Engineering з 1983 року займається тюнінгом кузовів, створюючи автомобілі з відкритим верхом практично з будь-яких моделей. І ось нещодавно вона представила свою нову роботу  – перероблений на кабріолет електричний седан Tesla Model 3. Пропозиція дуже цікава, але її просять за неї чимало.

Вартість такої “модернізації” для Tesla Model 3 становить $29 500, і за ці гроші покупець отримає кабріолет з ручним механізмом складання.  Встановлення електроприводу підвищує вартість послуги на $10 000 – це практично стільки ж, скільки просить Tesla за свою машину у базовій версії Standard Range Plus на американському ринку ($39 990).

Настільки висока ціна пояснюється складність робіт. Інженери компанії розбирають автомобіль, посилюють кузов, встановлюють дугу безпеки і тільки після цього зрізують старий дах та монтують новий. Крім того, вносяться зміни до інтер’єру автомобіля.

Компанії необхідно два-три місяці на реалізацію таких проектів, оскільки всі машини після конвертації проходять тривалі випробування.

Філії Newport Convertible Engineering присутні практично по всьому світу – у США, Європі та Китаї, і, судячи з такої географії, попит на такий недешевий тюнінг в світі існує.

До речі, ще в 2014 році Newport Convertible Engineering запропонувала Tesla спільними зусиллями побудувати 5 тис. кабріолетів на базі ліфт бека Model S. Тоді вартість доопрацювання одного електрокара оцінили у 29 тисяч доларів, однак цьому проекту так і не було надане зелене світло.