Голова Tesla Inc. Ілон Маск опублікував в Twitter відео першої поїздки передсерійної версії Model 3 і розкрив нові подробиці про цей електромобіль. Відповідаючи на питання користувачів мережі, Маск повідомив, що на первинному етапі в продаж поступить тільки задньопривідна модифікація з кермом, розташованим з лівого боку. Виробництво повнопривідного електромобіля почнеться тільки через шість-дев`ять місяців, а варіант з кермом з правого боку повинен встати на конвеєр влітку наступного року.

Також засновник Tesla підтвердив, що при нинішніх розмірах батарей колісна база Model 3 дозволяє розмістити акумулятор місткістю до 75 кіловат-годин. Не факт, що така опція з’явиться відразу – швидше за все, в мінімальній комплектації хетчбек забезпечать батареєю на 60 кіловат-годин. Варто відмітити, що нещодавно компанія оголосила, що з 16 квітня перестане приймати замовлення на 60-кіловатну Model S – ймовірно, це було зроблено для того, щоб зберегти достатню дистанцію між двома моделями бренду і таким чином уникнути внутрішньої конкуренції.

Крім того, Маск заявив, що Tesla Model 3 не отримає ні звичної панелі приладів, ні проекційного дисплея, який міг би замінити її. Єдиним джерелом візуальної інформації для водія стане встановлений по центру тачскрин мультимедійного комплексу. За словами глави Tesla, чим ширше стають можливості автопілота, тим менше необхідність стежити за приладами.

Цю інформацію Ілон Маск надав в твітері після публікації відео, де він тестує Model 3, яка була виготовлена в більшій мірі на конвеєрі, а отже є близькою до фінальної версії, яка поступить у продаж.

Via: The Drive, Motoring