Ще недавно ті українці, які бажали придбати бюджетний електроседан Tesla Model 3, повинні були замовляти його “через” європейські сусудні країни – наприклад, Польщу. Але тепер ситуація змінилася: Україну додали до конфігуратора на офіційному сайті компанії Tesla, де обирається країна-доставки нового електромобіля! Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив керівник Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давида.

Після двох років перемовин, Україну внесли в список для можливості замовлення Tesla Model 3! Тепер не треба вибирати Польщу, як найбільш сусідню країну! Не користуйтеся посередниками, резервуйте на сайті: https://www.tesla.com/en_EU/model3/reserve”, – написав Назар.

Окрім більш зручної системи доставки, нововведення робить електромобіль дешевшим для українських замовників. Так, якщо раніше клієнт купляв Model 3 за “сірою схемою” з суттєвою переплатою, то тепер він має може прдбати авто за ціною виробника, та щей без ПДВ й акцизу (цю пілюгу на електромобілі нещодавно продовжили ще на чотори роки).

“Також про вартість: привідкрились деякі цифри на найдорожчу поки Model 3 з найбільшою батареєю [на фото зверху – ред.]. Завдяки відсутності ПДВ в Україні, ми зекономимо 10204 євро і ціна буде 48595 Євро – це та, що в США коштує 65 тис. дол. (перед податковими пільгами), привіт любителям привозити Третю Теслу з США”,  – відмітив керівник Тесла Клубу Україна.