Продажі електрокара Tesla Model 3 у липні 2018 року в США склали приблизно 14 тис. штук (дані з різних джерел небагато різняться). Це робить Model 3 найпопулярнішою легковою машиною в США серед усіх американських марок – жодна модель Ford, Chevrolet або Chrysler, за винятком пікапів та позашляховиків, не мала такого попиту.

Більше того, прямі конкуренти Model 3 від німецької преміум-трійки – BMW 3-Series, Mercedes C-Class та Audi A4 – сумарно програли в липні Tesla. Їх сукупні продажі склали трохи більше 12 тис. машин.

Більше того, у США Tesla Model 3 продавалася навіть краще, ніж усі седани Mercedes разом узяті – від повної поразки німців рятують лише успішні продажі позашляховиків.

Липень став першим повним місяцем, в якому обсяги випуску Tesla Model 3 не опускалися нижче 5 тис. на тиждень. При цьому високий попит на електрокар зберігається. Зараз самі непопулярні версії електромобіля Тесла доводиться чекати два місяці, а найбільш доступна комплектація Model 3 ще навіть не поступила у продаж.