Власники Tesla Model 3 в Канаді та північно-східних районах США стали скаржитися на проблеми з доступом в салони своїх електрокарів. Причина пов’язана з першим похолоданням на цій території – на момент написання цього посту температура в канадському Квебеку була -9 градусів за Цельсієм, в сусідньому американському штаті Мен -7 градусів.

Головний редактор видання Electrek.co Фред Ламберт, який якраз знаходиться в Квебеку і їздить на Model 3, вирішив перевірити негативні відгуки і зняв відео, яке підтверджує наявність проблеми.

Справа в тому, що дверні ручки у Model 3 не роботизовані як у старших моделей, а підпружинені і вискакують з дверей при їх торканні. Далі скло безрамкової двері має трохи опускатися, і тільки після цього двері відкриються.

Продавити ручку двері так, щоб вона вискочила, в мороз виявилося складно. Віконне скло також примерзло до рамки дверного отвору. При цьому, як стверджує пан Ламберт, справжні морози ще не настали, а сніг не випав.

Фред Ламберт говорить, що перед тим, як спробувати відкрити Model 3, він через мобільний додаток на 10 хвилин включив піч в салоні, але навіть це не відігріло двері і скла. При цьому, за словами Ламберта, в минулому році він всю зиму проїздив на Tesla Model S і, навпаки, захоплювався пристосованістю цього електрокара до холодного клімату.

У компанії Tesla підтвердили отримання скарг і пообіцяли вирішити цю проблему найближчим часом. Нагадаємо, що до сих пір Model 3 офіційно продається тільки в США і Канаді, європейські продажі, в тому числі у скандинавських країнах, стартують не раніше кінця зими. В Америці ж більш-менш істотні поставки пішли тільки минулої весни, так що зима 2018-2019 рр., фактично, стала першим реальним випробуванням Model 3 холодами.