Ще під час анонса електромобіля Tesla Model 3 у 2016 році, компанія заявила, що модель пропонуватиметься за ціною у 35 тисяч доларів. Проте відтоді можна було замовити тільки більш дорогі варіанти  (за 60-75 тис. доларів). Ситуація дещо покращала в минулому жовтні, коли Tesla Model 3 подешевшала у США до $45 000 (з`явилися «середні» версії), але твсе одно «цього було не достатньо» для дотримання обіцянки. І ось тепер Tesla офіційно оголосила про початок прийому замовлень на Model 3 Standard Range за $35 000!

За такі гроші замовник отримує задньопривідний електромобіль із запасом ходу на 354 км, максимальною швидкістю 210 км/год та розгіном до 100 км/год за 5,6 секунд. Автомобіль зберіг скляний дах та автоматичні бічні дзеркала з підігрівом. Але у нього звичайні сидіння, зроблені з тканини, дешева акустика, немає електроприводу сидінь та ряд інших «спрощень».

Одночасно з конфігурацією Standard Range несподівано була представлена ще одна версія –  Standard Range Plus. Така машина проїжджає на одному заряді 384 км, прискорюється до «сотні» за 5,3 сек, розвиває 225 км/год максимальної швидкості і  коштує на $2000 дорожче. За доплату для Standard Range та Standard Range Plus доступні електрорегульовані сидіння, більш якісні матеріали обробки та просунута акустика.

У ціну вкладається тільки чорна версія, інші кольори доступні за доплату від 1,5 до 2,5 тисяч доларів. Функція автопілоту теж додасть до вартості 3 тис. доларів, а повне автономне керування для магістралей – 5 тисяч доларів. Цікаво, що якщо автомобіль доставлять покупцеві і він вирішить додати автопілот після цього, то функція коштуватиме 7 тисяч.

У США обидві версії розпочнуть поставляти вже в березні, а ось європейцям треба буде почекати 3-6 місяців.