Компанія Tesla розпочала прийом замовлень на електрокар Model 3 з “середньою” батареєю. Раніше така версія навіть не анонсувалася.

Спочатку передбачалося, що батарей для Model 3 буде дві – стандартна на 50 кіловат-годин, яка забезпечує запас ходу у 350 км, та збільшена на 75 кіловат-годин, якої вистачає на 500 км пробігу. При цьому базова Tesla Model 3 досі не надійшла у продаж, а версія з більшою батареєю продається вже близько року.

Місткість акумуляторів нової версії Model 3 не називається, повідомляється лише запас ходу – 420 км. Розгін до 96 км/год при цьому займає 5,6 секунд – стільки ж анонсовано для версії з 50-кіловат-годинною батареєю.

“Середня” версія Model 3 на сьогодні є і найдешевшою – у США її оцінили в 45 тис. доларів. З таким блоком акумуляторів електрокар доступний тільки із заднім приводом. При цьому Model 3 Long Range з топовою батареєю віднині доступна виключно в повнопривідному виконанні, а її мінімальна вартість зросла до 54 тис. доларів.

Разом з тим в Tesla підтвердили, що стандартна 50-кіловатна версія з базовою ціною у 35 тис. доларів все ж з’явиться – приблизно через 4-6 місяців.