Tesla Model 3 була представлена майже рік тому. За цей час автомобіль практично не показувався на публіці, лише зрідка мелькав на дорогах. Тому його поява на людях сприймається з часто бурхливою реакцією.  І ось нещодавно електрокар потрапив в об’єктив відеокамери в Каліфорнії.

Ймовірно, в кадрі ми бачимо прототип, який проходить фінальні дорожні випробування перед стартом серійного виробництва.

Збірка передсерійних дослідних зразків Tesla Model 3 стартувала, за деякими даними, 20 лютого. Відповідно, зразок на відео, який був помічений поряд з одним з офісних кварталів в Лос-Анджелесі (там розташований офіс дизайн-студії Tesla і ще одній компанії Ілона Маска – SpaceX), цілком може бути одним з них. А це означає, що товарна Model 3 принаймні зовні практично не відрізнятиметься від прототипу, продемонстрованого минулого року.

896

Раніше повідомлялося, що запуск серійного виробництва Model 3, незважаючи на сотні тисяч попередніх замовлень, відкладений на 2018 рік. За останніми даними, Tesla все ж почне зборку товарних машин у вересні 2017 року.

Очікується, що Tesla Model 3 стане наймасовішим електромобілем компанії. Коштуватиме він на рівні 35 тис. доларів. При цьому Model 3 зможе проїздити на одному заряді до 350 км, прискорюватися до 100 км/год за 6 с (в одній із версій) і забезпечувати деякі можливості для автономного управління.

Via: Electrek