Страхова компанія Hagerty, яка є абсолютним лідером на ринку класичних колекційних автомобілів, відновила свій список найбільших автомобілів кожного десятиліття – до нього було включено Tesla Model S. У компанії відмітили, що хоча поточне десятиліття ще не закінчене, неможливо уявити, щоб яка-небудь інша модель перевершила Model S за своїм значенням.

Першим в списку Hagerty по праву стоїть Ford Model T – перший масовий автомобіль в історії людства. У десяті роки минулого століття самим знаковим визнали Rolls-Royce Silver Ghost – такий був, наприклад, у останнього російського імператора Миколи II. У 20-і кращим був американський спорткар Duesenberg Model J. У 30-і – Ford 32-ої серії, який послугував базою для відомого у наших краях ГАЗ М1.

У 40-і через зрозуміли причини найважливішою автівкою вважається американський військовий Jeep CJ – «батько» сімейства Wrangler. У 50-і – спорткар Mercedes 300SL, знаменитий дверима типу «крило чайки».

60-і – це Ford Mustang, а 70-і – космічний Lamborhini Countach. У 80-і сталася нафтова криза і на перший план вийшли місткі та економічні мінівени Dodge Caravan. У 90-і маленький родстер Mazda MX5 (Miata) зумів стати наймасовішим кабріолетом у світі. Нарешті, у 2000-х машиною десятиліття визнали Chevrolet Corvette ZR1.

Таким чином, Model S стала першим і доки єдиним електромобілем в цій видатній компанії.