До кінця поточного року електромобілі Tesla Model S і X оснастять новими батареями, які відомі під індексом 2170. Про це повідомив голова компанії Тесла Ілон Маск на зустрічі з інвесторами.

Батареї з індексом 2170 каліфорнійський виробник електрокарів запустив у виробництво на початку цього року. Цифри 2170 означають габарити циліндричної батареї – 21х70 міліметрів. Батареї, що використовуються зараз, менші – їх розміри складають 18х65 міліметрів.

Елементи 2170 розроблені спільно Panasonic і Tesla, їх місткість приблизно на 80 відсотків більша, ніж у елементів 18650, які лише на 3 міліметри тонше і на 6 міліметрів коротше за новинку.

«Високоефективні циліндричні комірки 2170 характеризуються найвищою ефективністю, мінімальною вартістю виробництва, а також оптимальним форм-фактором як для електричних транспортних засобів так і для енергетичної продукції», – раніше відмітили в Tesla Motors.

Спочатку вдосконалені батареї отримає електромобіль Tesla Model 3 – це станеться влітку, коли машина відправиться у виробництво. А вже через деякий час ними стануть комплектувати Model S та X.

Via: InsideEVs