Топові електромобілі Tesla – Model S і Model X- знову зазнали змін. У конфігураторі на офіційному сайті компанії з’явилися нові модифікації Long Range Plus, що пропонують найвищий запас ходу за всю історію компанії.

Покращена Model S (від 79 990 доларів в США) тепер може проїжджати без підзаряджання 628 км за американською методикою EPA – в порівнянні з попереднім варіантом Long Range (600 км) пробіг збільшився на 4,6%. В свою чергу у Model X Long Range Plus (від 84 990 доларів) паспортна дальність ходу досягає 565 км – на 37 км більше, ніж раніше.

Сама тягова батарея об’ємом 100 кВтгод у топ-версій Tesla залишилася незмінною – поліпшення характеристик стало результатом оптимізації керуючого софта і підвищення ефективності силової установки в цілому. Крім того, для Model S у виконанні Long Range Plus відтепер доступні 19-дюймові колісні диски нового дизайну (окрім 20- та 22-дюймових).

Версії Long Range Plus повністю замінили звичайні Long Range – останні неможна вже замовити. Що стосується топових Performance, вони змін не зазнали.

Як повідомляють західні ЗМІ, вже цього року на Model S і Model X може з’явитися нова батарея об’ємом 120 кВт · год, завдяки чому пробіг електрокарів зросте до 800 км.