Найпотужніша модифікація Tesla Model S P100D стала переможницею змагання в заїзді на чверть милі (402 м), влаштованого журналом Motor Trend. Електромобіль очікувано обігнав кращі бензинові суперкари, хоча до кінця дистанції Porsche і Ferrari досягли більшої швидкості.

Випробування на звання самого драйверського автомобіля проводяться Motor Trend щорічно, проте досі Tesla в них не брала участь. Організатори вважали, що Model S через свою семимісцеву компоновку – занадто «сімейна» і не може вважатися машиною суто для водія.

У 2017 році, проте, організатори  випробувань виключили одного з колишніх гравців – Mazda MX – 5. Японець хоча і є одним з найпопулярніших спорткарів у світі, занадто сильно поступається дорожчим і потужнішим конкурентам в динаміці. Тому було вирішено узяти Tesla Model S P100D. Яка і виявилася найшвидшою.

Для випробувань вибрали кращі спорткари, які масово продаються в Америці. При цьому найдинамічніші моделі до гонки допущені не були саме тому, що їх випуск обмежений невеликим тиражем – таким чином на старт не вийшли гіперкара LaFerrari, McLaren P1 і Porsche 918.

Повний список переможених Tesla машин приведений нижче. При цьому в Motor Trend визнали, що P100D хоча і виграла заїзд, не може бути визнана самою драйвовою машиною. По-перше, електрокар «гучно» показує себе при старті з місця, але на довшій дистанції машини з ДВЗ його наздоганяють і обганяють. По-друге, навіть з двома потужними електромоторами і відмінною керованістю Model S залишається сімейним автомобілем, який не зовсім доречний на гоночній трасі.

Ferrari 488 GTB

Porsche 911 Turbo S

Chevrolet Camaro ZL1 1LE

Porsche 718 Cayman S

Lexus LC 500

Mercedes – AMG GT R

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Chevrolet Corvette Grand Sport

Aston Martin DB11

Nissan GT-R NISMO

McLaren 570GT