Тоді як Tesla все більше зосереджується на інших ринках, таких як Китай, де останнім часом вона має значний успіх, США залишаються для неї найважливішим та найуспішнішим ринком.

Ще восени минулого року повідомлялося, що, за результатами продажів третього кварталу 2016-го, Tesla Model S міцно закріпилася на першому місці в сегменті люксових седанів (фастбеків і ліфтбеків) на американському ринку. Свою позицію каліфорнійська «еска» не втратила і до цього дня: згідно із статистикою за перший квартал 2017 року, вона є лідером в списку розкішних чотирьох/п`ятидвірок на ринку США, обганяючи флагманські моделі Mercedes-Benz, Porsche, BMW, Audi та ін.

Згідно з новими даними реєстрації транспортних засобів в США, в першому кварталі 2017 року було придбано понад 7 тис. електрокарів Model S. На другому місці, з великим відривом, йде Mercedes-Benz S – Class c показником більше 3,5 тис. На третьому – BMW 7 Series, яка розійшлася у кількості більше 2 тис. Отже, попит на Tesla Model S за відповідний період перевищив сумарні продажі преміальних моделей головних конкурентів.

Продажи Model S, Model X

Продажі Tesla Model S в США демонструють позитивну динаміку. Так, в третьому і четвертому кварталах 2016-го, а також за перші три місяці 2017-го було реалізовано більш ніж по 7 тис. екземплярів моделі. У той же час за перші півроку 2016-го – по 5 тис. з гаком. Очевидно, цього року виробник продасть більше «есок», ніж минулого. Одночасно, стабілізувались і поставки Model X і можна очікувати подальшого росту їх продажів.

Цікаво, що серед ТОП-10 розкішних моделей США тільки Tesla є електромобілем. Деякі ж з інших автівок пропонуються не лише в ДВЗ-виконанні, але й плагін-гібридних модифікаціях, наприклад Mercedes S-class, Porsche Panamera, BMW 7-series.

Via: Electrek