Компанія Tesla модернізувала далекобійну версію Tesla Model S, яка називається Long Range Plus. Тепер вона може проїжджати на одній зарядці до 402 миль (643 км) за суровим циклом EPA, що є рекордом серед сучасних серійних електромобілів.

У лютому поточного року Long Range Plus вже проходила оновлення, її запас ходу тоді був збільшений до 391 миль (626 км) – це підтверджений Агентством з охорони довкілля США (EPA) показник. Проте тепер пробіг автомобіля виріс ще більше.

Як збільшили далекобійність електромобіля? Виробник перераховує такий комплекс заходів:

  • Значно знижена споряджена маса. Впроваджені полегшений корпус батареї та полегшені сидіння.
  • Впроваджені шини зі зниженим опором коченню.
  • Знижено коефіцієнт тертя в трансмісії.
  • Підвищено ефективність системи рекуперації, тепер вона працює і на низьких швидкостях.

Батарея модернізованої Model S Long Range Plus залишилася тією самою – її місткість становить 100 кВт год, динамічні характеристики теж не змінилися: 100 км ліфтбек «робить» за 3,8 секунди, максимальна швидкість – 249 км/год.

Не виключено, що Tesla таким чином відповіла на прем’єру електромобіля Lucid Air, який з батареєю на 130 кВтгод готовий проїжджати до 645 км. Його продажі повинен початися восени цього року.

На кінець, є приємний бонус для тих, хто замислюється над покупкою даної версії Model S: одним махом Tesla знизила ціну на цю модифікацію у США на $5000, і тепер її можна купити за ціною від $74 990 без урахування субсидії.