На початку серпня компанія Tesla заявила про суттєве зниження цін на свій кроссовер Tesla Model X – так, базові версії електрокару стали більш привабливими одразу на $3 тис. и тепер коштують від $79,5 тис. Тобто, зниження ціни досить суттєве – близько 3,5-4% від загального прайсу!

Свого часу Ілон Маск обіцяв, що кроссовер Tesla Model X буде лише на $5 тис. дорожчим, ніж Tesla Model S у аналогічних версіях та комплектаціях, однак до останнього часу цього не вдавалось досягти. Як відзначають деякі джерела, все через складність виробництва кроссовера Tesla Model X. Наприклад, варто згадати підготовку до виробництва задніх дверцят типу «крила сокола»; також були проблеми з пошуком партнерів по виробництву само-підтягуючихся передніх дверцят з електроприводом. Це лише декілька проблем з якими компанія мала справу у 2016 році – і зрештою які були вирішені! Що дало змогу вийти на запланований рівень виробництва Tesla Model X (наразі виробництво двох основних моделей, Tesla Model X та Tesla Model S, приблизно однакове) та суттєво знизити ціну; тепер різниця S-кою та X-ом між як раз обіцяні $5 тис.

Tesla Model x задні двері

Крім того варто відмітити й інші покращення, що стосуються ТОП-ових версій Tesla Model X та Tesla Model S: відтепер модифікації P100D цих електрокарів отримали «Преміум Пакет» (Premium Package) як основне обладнання. Нагадаємо, що раніше цей пакет коштував близько $3-3,5 тис. Наразі він включаю в себе: покращене оформлення салону (високоякісна шкіра та алькантара); можливість вибору одного з преміум-варіантів декоративного оформлення салону (різноманітне дерево або карбон); світлодіодні фари з можливістю підсвічування поворотів; покращену систему фільтрації; та ін.

Загалом ці новини показують, що компанія Tesla не бажає зупинятися на досягнутому результаті, а бажає рухатись вперед – назустріч клієнтам!