Компанія Tesla Motors підготувала до Різдва декілька спеціальних секретів (так званих «Пасхальних яєць») для власників електрокарів Model X. Один з них перетворює кросовер на «Різдвяну ялинку», а другий – активує навігатор по Марсу.

З нагоди свята Тесла випустила оновлення для програмного забезпечення під назвою Tesla Holiday Show. Після його завантаження власникові автомобіля необхідно на п’ять секунд затиснути клавішу T мультимедійного комплексу, а потім ввести пароль modelxmas.

Потім електрокар автоматично влаштовує святкове шоу для свого власника: він повною мірою задіює двері типу «крило сокола», а також покажчики повороту, протитуманні і звичайні фари, а також ряд інших можливостей. На додаток до усього цього – запальний різдвяний саундтрек, щоб розпалити у водієві святковий настрій.

Крім того, власники кросовера можуть ввести спеціальний код mars. Після цього стандартна карта на екрані перетвориться на карту Марса, а у міру того як водій пересуватиметься, марсоход на карті теж досліджуватиме нові частини поверхні планети.

Via: Motor1