Голова Tesla Ілон Маск розкрив нові подробиці про Model Y – компактний кросовер, який розташується в модельному ряду бренду на сходинку нижче Model X. В ході конференції після фінансового звіту за перший квартал цього року Маск повідомив, що новий електромобіль вийде в районі 2019-2020 років, причому побудований він буде на абсолютно новій архітектурі. Раніше ж передбачалося, що маленький позашляховик розділить платформу із Model 3.

Нова платформа дозволить значною мірою автоматизувати виробничий процес, у тому числі – за рахунок того, що у бортової електроніки буде значно менше проводки. За словами Ілона Маска, якщо виробничий процес Model 3 буде знаходитися на рівні лідируючих автовиробників нашого часу, то технологія виробництва Model Y буде на крок попереду.

Для Tesla Model Y запустять окрему складальну лінію. З її роботизацією американському автовиробникові повинен допомогти його новий німецький підрозділ – Tesla Advanced Automation Germany.

З попередніх повідомлень ми знаємо, що Model Y отримає двері типу, що розчиняються вгору, «крила сокола» – такі ж, як у Model X.

Via: Electrek