В розпорядженні видання Electrek виявилися рендери оновлених інтер’єрів Tesla Model S та Model X. Американський виробник планує використовувати їх на серійних авто з наступного року. Судячи з усього, Tesla прагне привести оформлення салонів електрокарів до єдиного, мінімалістичного стилю, аналогічного тому, що застосовується у Model 3.

Tesla new interior

Головною особливістю інтер’єрів Tesla як і раніше буде величезний центральний дисплей. Після оновлення він позбавиться рамки та змінить вертикальну орієнтацію на горизонтальну. Окрім цього, Model S та Model X отримають інноваційну систему вентиляції та обігріву салону з єдиним вузьким дефлектором замість традиційних воздуховодів.

Окрім передньої панелі, будуть допрацьовані  інші елементи салону. Зокрема, в компанії хочуть використовувати для обробки більш якісні матеріали, комплектувати автівки подушками, поліпшеними сидіннями другого ряду, переглянути розміри відсіків для зберігання дрібних речей, а також оснастити електрокари безпровідною зарядкою для смартфонів.

Нещодавно Tesla розширила лінійку фірмових аксесуарів і представила обмежену серію дощок для серфінгу. Серфборди, в обробці яких використовується матове та глянсове покриття, аналогічне тому, що застосовується на електромобілях, створені разом з фірмою Lost Surfboards і коштують 1500 доларів кожний.