Компанія Tesla і далі продовжить змінювати концепцію «Суперчерджерів». Як написав у своєму Twitter голова Tesla Ілон Маск, усі до єдиної зарядки отримають сонячні батареї, при цьому велика частина з них будуть відключені від традиційної електричної мережі. Виходячи з цього, прилади отримають сонячні панелі та акумулятори для накопичення енергії. Таким чином, мережа Tesla Supercharger також залучиться до альтернативної енергетики.

Крім того, компанія Tesla має намір значно розширити мережу Supercharger. Необхідно це передусім у світлі прийдешнього виходу на ринок «народного» електромобіля Model 3, на який отримано більше 400 тис. попередніх замовлень. Виробництво цієї моделі буде почато вже наступного місяця.

До кінця року інфраструктура Supercharger буде розширена практично в два рази: їх загальна кількість зросте приблизно до 10 тис. В той же час компанія вже запустила новий формат мережі, який передбачає, що в одному місці можна заряджати відразу два десятки електрокарів.  Все це повинно призвести до того, що власникам електрокарів буде легше знайти вільну «заправку» для поповнення запасу енергії.

Via: Electrek