Покупці автомобілів Tesla в Європі звернули увагу на різке зростання цін на моделі S та X. Залежно від країни, вартість електромобілів збільшилася відразу на 5-6 тисяч євро. І це притому, що в США ціни на флагманські моделі Tesla, навпаки, в останні тижні знижувалися.

Офіційно причина такого подорожчання не називається. Однак, як зазначає видання Electrek.co, це може служити підтвердженням чуток про прийдешній ресталійнг обох машин.

Річ у тім, що в Європі зараз приймаються замовлення на електромобілі, які прибудуть не раніше березня 2021 року. А в США черги коротші, тому американціще можуть встигнути отримати свій електрокар цього року.

Чутки про рестайлінг Model S і Model X на початку 2021 роки ходять давно. Очікується, що машини отримають абсолютно новий інтер’єр і фактично нову платформу, проте зовні вони майже не зміняться. Головною відмінністю нової платформи стане принципово інша тягова батарея, яка дозволить збільшити запас ходу. Якщо зараз Model S Long Range проїжджає на одному заряді до 658 км, то після рестайлінгу цей показник сягатиме більше 700 км.

Model S є найстарішим з електрокарів Tesla, що зараз випускаються. Машині вже сім років, тому необхідність в оновленні дійсно існує. Тим паче, що поступово на ринок виходять конкуренти, такі як Lucid Air.