У черговій серії питань-відповідей у Твіттері Ілон Маск розкрив нові подробиці про пікап Tesla – модель розміром з Ford F-150, яка була анонсована ще та 2013 році, але як і раніше далека від конвеєра. Зокрема, Маск повідомив, що, подібно до нинішнім Model S і X, пікап вже в базовій комплектації буде повнопривідним – тобто отримає по електромотору на кожну вісь. Ця силова установка забезпечить «божевільний» крутний момент.

Також пікап забезпечать регульованою підвіскою. Насправді, про це глава Tesla говорив клієнтам бренду ще п’ять років тому, посилаючись на неприємний особистий досвід водіння важкого F-250: мовляв, завантажений і порожній пікап повинен керуватися однаково комфортно, тому йому необхідно «щось на зразок пневмопідвіски».

З дійсно нового Маск підтвердив (на кшталт того) можливість використання повнокерованого шасі: вірніше, назвав хорошим питання одного з передплатників про те, чи отримає модель поворотні задні колеса. Нарешті, (і це вже зовсім не новина) гендиректор Tesla в черговий раз підтвердив, що у пікапа буде фірмовий Autopilot.

Тим часом, терміни виходу пікапа як і раніше невідомі. Модель була включена до другої частини «генерального плану» Маска, опублікованого ним два роки тому. Орієнтовно презентація прототипу намічалася на 2019 рік, але це не грантовано. Основна думка на даний момент така: пікап стане наступним новим електромобілем марки після кросовера Model Y. Щоправда, компанії ще потрібно створити виробничі потужності для Model Y та для тягача Semi, а ще раніше – вийти на запланований обсяг випуску Model 3, який задовольнив би існуючий попит. Як би там не було, незважаючи на всі труднощі, запуск власного пікапа залишається дуже перспективним напрямком для Tesla, тому що саме такі «робочі конячки» приносять левову частку прибутку всім американським автовиробникам.