Американські страховики опублікували звіт на основі даних ФБР, згідно якому 112 зі 115 викрадених електрокарів Tesla були виявлені та повернені власникам. При цьому в середньому в США вдається знайти лише 54% викрадених авто.

Високий ступінь захищеності Tesla пояснюється тим, що електрокари завжди залишається на зв’язку через мобільну мережу і безперервно визначають своє місце розташування за допомогою супутникової навігації. Коли у власника крадуть авто, він може зупинити його за допомогою мобільного додатку і передати координати в поліцію.

Показово, що у Європі злодії діють більш успішно – кількість викрадених і не знайдених машин така, що Tesla навіть випустила рекомендації для власників електрокарів. Точний спосіб крадіжки не відомий, але передбачається, що зловмисники перехоплюють сигнал ключа для безключового доступу в авто, а потім швидко міняють в ньому SIM -карту і відключають датчик GPS.

Тому Tesla рекомендувала своїм клієнтам, по-перше, зовсім відключити функцію без ключового доступу, а по-друге, зберігати такі ключі в спеціальних чохлах, що не допускають їх сигнали.