Tesla Model 3 все ближче знаходиться до виробництва: каліфорнійський виробник отримав велику партію роботів, яка буде здійснювати збірку моделі.

На фабрику Tesla Fremont прибуло майже 500 роботів вартістю від 50 до 500 тис. доларів, велика частина з них – виробництва австралійської компанії Kuka. Зараз роботи проходять процес установки. З чуток, до запуску обладнання повинне повністю бути готове через 7 тижнів. Нагадаємо, випуск Model 3 намічений на червень.

kuka-tesla-model-3-8

Нові роботи – це ще один крок Tesla на шляху до автоматизації виробництва. Поставлене обладнання буде повністю відповідати за виробництво електрокарів. Воно будуть самостійно управляти декількома завданнями, перемикаючи адаптери і переміщаючись по декількох осях, робити точкове зварювання, лазерну зварювання, обробку та завантаження матеріалів та ін. Роль людини в такому виробництві буде полягати лише в обслуговуванні, модернізації та усунення неполадок таких машин, чого і домагався глава Tesla Ілон Маск.

Важливо відзначити, що ці нові роботи є лише частиною всього оновленого виробничого процесу. Незабаром компанія ще більше посилить виробничі потужності.

Via: Electrek, Teslarati