У Мережі опубліковані кадри, на яких видно, як вантажні прототипи Tesla перевозять дорогами США. За попередньою інформацією,  їх транспортували після випробувань на Алясці.

На фотографіях можна помітити, що обидві моделі сильно забруднені. Крім того, очевидці припустили, що у автомобілів, можливо, сильно пошкоджена підвіска.

У січні 2020 року компанія оповістила всіх, хто оформив попереднє замовлення на Tesla Semi, про те, що незабаром повинні початися зимові дорожні випробування з метою перевірки працездатності електричної вантажівки в умовах холодної погоди. Тому, швидше за все, саме по зворотній дорозі з Аляски до Каліфорнії автомобілі і потрапили до об’єктиву очевидця.

Вперше електричний вантажівка був представлена у 2017 році. Тоді Маск пообіцяв випустити модель в 2019 році, однак американської компанії не вдалося розпочати складання новинки в термін. Очікується, що обмеженою партією виробництво Tesla Semi розпочнеться до кінця 2020 року.

За останніми даними Ілона Маска, в топової версії Tesla Semi буде здатний проїжджати на одному заряді 965 км; також він зможе здійснювати буксирування вантажу масою до 36 287 кг.