Tesla офіційно представила свою довгоочікувану вантажівку Semi. За словами головного виконавчого директора компанії Ілона Маска, вона являє собою майбутнє вантажоперевезень.

Tesla-SEMI-04

По-перше, через пробіг, який становить неабиякі 800 км. Це офіційна автономність Tesla Semi в шосейних умовах і при повній завантаженні кузова в 36,2 тонни. По-друге, через динаміку: до 96 км/год заповнена фура прискорюється за 20 секунд – набагато швидше, ніж будь-який дизельний напівпричіп на ринку. Без причепа вантажівка досягне тієї ж позначки за п’ять секунд. Такі характеристики Tesla Semi забезпечують чотири потужних незалежних електродвигуна.

Tesla-SEMI-14

Кожен екземпляр Tesla Semi буде поставлятися з розширеним автопілотом вже в базі. Отже, вантажівка буде включати автоматичне рульове управління і автономне гальмування.

Tesla-SEMI-41

Компанія гарантує, що Tesla Semi дуже надійний автомобіль. За її заявою, «вона не зламається в перші 1,6 млн км пробігу».

Tesla-SEMI-45

Нарешті, власники Tesla Semi отримають переваги від нових Megacharger, потужних зарядних пристроїв, які зможуть зараджати на 640 км всього за 30 хвилин.

Виробництво Tesla Semi почнеться  наступного року.