Виробництво тягача Tesla Semi стартує не у 2019 році, як передбачалося спочатку, а в 2020-му. Про це оголосив президент автомобільного підрозділу Tesla Жером Гільєн під час телефонної конференції, присвяченої фінансовим звітом компанії за перші три місяці поточного року. Топ-менеджер пояснив, що Тесла продовжує ходові випробування прототипів і все ще займається доробками моделі.

Прототип Tesla Semi був представлений в позаминулому році і відразу став доступний для замовлення. У лютому минулого року глава компанії Ілон Маск заявив, що підсумкові показники комерційного електромобіля будуть навіть краще за ти, що були опубліковані під час прем’єри, і пообіцяв за чотири роки довести обсяг виробництва Semi до 100 тисяч од.

За словами Жерома Гільєна, завод для виробництва вантажівки ще не визначений. Втім, варіантів всього два: основний завод у Каліфорнії та Гігафабріка 1 в Неваді. Другий виглядає більш імовірним: раніше вже повідомлялося, що на Гігафабриці може з’явитися нова потокова лінія лінія. У той же час потужності у Фрімонті повністю завантажені легковими електромобілями.