Компанія Tesla розширює парк електрокарів, які видаються клієнтам в якості заміни на момент ремонту або ТО  їх власних машин. Причому не просто розширює, а робить його преміальним. Віднині власники каліфорнійських електромобілів зможуть  отримати в тимчасове користування топові машини – Model S і Model X у виконанні P100DL.

За словами голови Tesla Ілона Маска, таке суттєве оновлення сервісного гаража  буде зроблене «через декілька місяців».  Як заявив Маск, ідея полягає в тому, щоб власники Model S і Model X, які звертаються на сервіс компанії, отримували як заміну аналогічні моделі, але виключно в самих «заряджених» модифікаціях – P100DL.

В той же час президент Tesla Global Sales and Service Джон Макнейл підкреслив, що Tesla планує збільшити парк сервісних машин пропорційно збільшенню щоквартальних постачань. Нагадаємо, в першому кварталі поточного року Tesla відвантажила більше 25 тис. електромобілів, що на 69% більше порівняно з минулим роком.

Видання Electrek підкреслює, що це рішення спрямоване не лише на поліпшення сервісу для власників електромобілів Tesla. Крім того, це відмінний хід для збільшення продажів компанії.

Via: Electrek