За останні сім днів серпня Tesla випустила близько 6,4 тис. електрокарів, враховуючи 4300 автомобілів Model 3, повідомляє видання Electrek.co з посиланням на власне джерело в компанії. При цьому раніше Ілон Маск ставив за мету збільшити виробництво Model 3 до 6 тис. од. на тиждень якраз до кінця серпня.

Ще наприкінці червня Tesla змогла досягти об’єму в 5 тис.  Model  3 на тиждень, проте, судячи з усього, це був разовий успіх. Проте, за останні два місяці Tesla випустила 53 тис. авто, з яких 34 тисячі – Model 3. Це більше, ніж за увесь попередній квартал.

Днями глава Tesla Ілон Маск написав у Twitter, що наразі важкість у виробництві Model 3 полягає, у тому числі, в недосконалості процесу фарбування – особливо це стосується окремих кольорів. Компанія не бажає поступатися якістю, тому відправляє багато електрокарів Model 3 на перефарбовування,а це,в свою чергу, гальмує виробництво. Раніше головною проблемою із збільшенням обсягів випуску Model 3 була недосконалість процесу збирання батарей.