Компанія Tesla має намір оновити програму з ремонту кузовів своїх електрокарів, щоб процес відновлювальних робіт був швидшим, доступним і менш витратним для виробника. Особливо це актуально з прийдешнім виходом «бюджетного» седана Tesla Model 3, який повинен стати масовим електромобілем.

Так, каліфорнійський виробник збирається спростити вимоги і умови виконання ремонтних робіт майстернями. Це дозволить знизити загальну вартість і зробити ремонт більш доступним. Зокрема, компанія вже спростила навчання ремонтним роботам, яке тепер буде проводитися в режимі «онлайн», виключаючи необхідність особистої присутності, а також змінює вимоги до обладнання, необхідного для відновлювальних робіт.

В рамках поновлення даної програми Tesla підписала співпрацю з I-CAR – міжнародною некомерційною організацією, що спеціалізується на наданні інформації, знань і навичок, необхідних для виконання повного, безпечного і якісного ремонту автомобілів.

«Model 3 не за горами, і ми внесли ряд істотних поліпшень в Програму ремонту кузова в рамках підготовки до збільшення обсягів, які принесе Model 3. Для розширення масштабів ми визнаємо необхідність спрощення процесу навчання і скорочення« складності »і вартості інструментів, необхідних для ремонту наших автомобілів. Наша мета – мінімізувати додаткові витрати, крім того, що вже інвестували наші магазини, в обладнані, необхідного для належного ремонту автомобілів. Ми розробляємо процедури ремонту і вимоги з урахуванням цих факторів», – зазначають в компанії.

Via: Electrek